Company
Ready4s
Position
Praktykant – Programista iOS
Deadline
almost 3 years

Wymagania / Responsibilities

udział w poszczególnych etapach tworzenia aplikacji mobilnych na konkretną platformę

Obowiązki / Requirements

student Informatyki - dobra znajomość Objective-C - - podstawowa znajomość iOS SDK - język angielski umożliwiający czytanie/tworzenie dokumentacji technicznej. - Dodatkowe atuty: doświadczenie w pracy z repozytorium git, doświadczenie w pracy z Trello, znajomość baz danych, wykonana aplikacja mobilna, umiejętność zarządzania czasem

Praktyki bezpłatne

Forma składania aplikacji / Application form

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV wraz z portfolio na adres e-mail: talents@ready4s.com W temacie maila prosimy wpisać: praktykant - programista iOS Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Ready4S (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ready4S zajmuje się projektowaniem i tworzeniem aplikacji mobilnych zarówno na smartfony, jak i tablety na platformy: Android, iOS oraz Windows Phone. Jesteśmy młodym, szybko rozwijający się zespołem. Łączy nas to, że lubimy to co robimy, lubimy klientów i siebie nawzajem. Dzięki temu realizacja projektów przebiega sprawnie i w miłej atmosferze. Obecnie poszukujemy praktykantów - programistów iOS Elastyczne godziny pracy, możliwość połączenia ze studiami dziennymi. Miejsce pracy: Kraków, ul. Miodowa Oferujemy: -pełne wyzwań bezpłatne praktyki w młodym zespole -możliwość zdobycia cennego doświadczenia -wsparcie zespołu i miłą atmosferę -możliwość poznania specyfiki branży -pracę z najnowszymi technologiami, popularnymi w Dolinie Krzemowej, rzadko stosowanymi jeszcze w Polsce -udział w realizacji ciekawych, różnorodnych projektów, poczynając od: startupów, poprzez aplikacje dla istniejących biznesów internetowych, po oprogramowanie dla pracowników polskich korporacji -możliwość częściowej pracy zdalnej -elastyczne godziny pracy -zapewniamy niezbędne narzędzia do nauki programowania na tę platformę