Company
Alfa Laval Kraków
Position
Stażysta w dziale IT
Publication date
2014-10-10
Deadline
about 4 years

Wymagania:

·           Dobra znajomość systemów Windows XP/7 w zakresie administracji

            stacjami roboczymi

·           Dobra znajomość usług katalogowych Active Directory, systemów

            Windows Server 2008-2012;

·           Znajomość zagadnień i urządzeń związanych z sieciami

             LAN/WAN/WLAN;

·           Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie

            oraz tworzenie dokumentacji

·           Zaangażowanie i chęć rozwoju

Zakres obowiązków:

·         Wsparcie techniczne użytkowników w codziennej eksploatacji sprzętu

          i oprogramowania,

·         Instalacja oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania

·         Opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej

·         Udział w projektach informatycznych,

Oferujemy:

·         Praktykę w zespole specjalistów w przyjaznej atmosferze

·         Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz wartościowego

          doświadczenia

·         Elastyczne godziny pracy

·         Prosimy aplikować za pomocą formularza klikając na guzik „Aplikuj”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".