Biuro Obsługi Studentów Zagranicznych, Uniwersytet Jagielloński
Position
praktykant
Deadline
almost 3 years

praktykant

Wymagania / Responsibilities

pomoc w codziennej pracy w Biurze Obsługi Studentów Zagranicznych UJ - asystowanie przy rejestracji studentów cudzoziemców przyjeżdżających na wymianę zagraniczną na Uniwersytet Jagielloński

Obowiązki / Requirements

student Uniwersytetu Jagiellońskiego - znajomość języka angielskiego - komunikatywność

bezpłatna praktyka zawodowa w zamian za referencje -

Forma składania aplikacji / Application form

Prosimy o przesyłanie emaila w sprawie praktyki wraz z CV na adres: krzysztof.byrski@uj.edu.pl. W przypadku zainteresowania kandydatem na praktykę zapraszamy na krótką rozmowę.

Oferujemy praktykę zarówno dla studentów, którzy potrzebują odbyć praktykę obowiązkową w ramach toku studiów, jak i dla osób pragnących nauczyć się pracy administracyjnej i zdobyć doświadczenie zawodowe. Praktyka zazwyczaj odbywa się w godzinach otwarcia biura dla studentów od 10.00 do 14.00, umożliwiamy indywidualne ustalenie godzin odbywania praktyk. Oczekujemy otwartości i zaangażowania. Możliwe terminy do ustalenia: od II połowy września, w październiku, w listopadzie.