Company
GD&K Consulting sp. z o.o.
Position
staż w dziale prawnym
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

• przygotowywanie dokumentów związanych z obsługą prawną spółek z grupy, - • udział w przygotowywaniu projektów pism, opinii oraz umów, - • zapoznanie się z obsługą prawną transakcji,

Obowiązki / Requirements

• aplikant radcowski/adwokacki albo ukończone wyższe studia prawnicze lub w trakcie ostatniego roku studiów - • znajomość zagadnień prawa administracyjnego, prawa handlowego i prawa cywilnego - • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office), - • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, - • dyspozycyjność. - • umiejętność organizacji czasu pracy i wyboru priorytetów,

• referencje, - • współpracę z innymi działami GD&K Group, - • wynagrodzenie za staż.

Forma składania aplikacji / Application form

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać mailem na adres rekrutacja@gdkgroup.pl lub poprzez wypełnienie kwestionariusza na naszej stronie internetowej (www.gdkgroup.pl). W treści proszę podać imię i nazwisko oraz stanowisko, którego aplikacja dotyczy. Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko wybranym kandydatom. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w siedzibie GD&K Group.