Company
Barona HR Service
Position
Staz w HR
Deadline
almost 3 years

Staz w HR

Wymagania / Responsibilities

Prace administracyjne - Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych i zamieszczanie ich na stronie internetowej - Selekcja CV zgodnie z wymaganiami klienta - Organizowanie rozmów kwalifikacyjnych/telefonicznych z kandydatami - Zapewnienie efektywnej komunikacji z kandydatami na wszystkich stopniach procesu rekrutacyjnego

Obowiązki / Requirements

Bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego - Umiejętność współpracy w zespole, elastyczne usposobienie, zdolność do pracowania pod presją czasu i radzenia sobie z wieloma zadaniami/projektami - Pozytywne, entuzjastyczne i aktywne nastawienie w pracy

Dowiesz się wszystkiego na temat cyklu życia kandydata - Zapoznasz się z administracyjną częścią pracy w HR - Zobaczyć współpracę z wielkimi klientami korporacyjnymi - Zapoznasz się z atmosferą pracy w skandynawskiej firmie

Forma składania aplikacji / Application form

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV w wersji polskiej i angielskiej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy, o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."