Company
Jewish Community Center
Position
recepcjonista
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

Praca na recepcji - Informowanie gości JCC o współczesnym życiu żydowskim - Pomoc przy kolacjach szabasowych - Dekorowanie sal przed świętami - Pomoc przy statutowych działaniach

Obowiązki / Requirements

Podstawowa wiedza z zakresu kultury żydowskiej - Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Zdolności interpersonalne

Pogłebienie swojej wiedzy o współczesnym żydowskim życiu w Polsce - Możliwość uczestniczenia w wybranych wydarzeniach przeznaczonym wyłącznie dla członków JCC - Na koniec trwania wolontariatu wolontariusz otrzymuje zaświadczenie o wolontariacie - Szeroką gamę szkoleń i warszatów - Możliwość integracji ze społecznością żydowską - Bezpłatne uczestnictwo w kursach językowych - Możliwość uczestniczenia w świetach żydowskich - Pracę w miłej atmosferze - Możliwość rozwijania swoich zainteresowań

Forma składania aplikacji / Application form

Osoba zainteresowana aplikacją zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.jcckrakow.org, a następnie odesłania go (w formacie doc lub PDF) na adres magda.arabas@jcckrakow.org

Skierowany jest do wszystkich, którzy pragna zaangazowac sie i właczyc w działalnosc JCC Kraków, poznac jego czlonków oraz pomóc w organizacji wydarzen, które na stałe wpisały sie w program. Wolontariat w JCC pozwala odkrywac współczesne zycie zydowskie w Krakowie, a takze poznac inne współpracujace z JCC zydowskie instytucje. Wolontariusze odgrywaja takze ogromna role przy organizacji wydarzen podczas Festiwalu Kultury Zydowskiej i Synagogi Noca.