Company
Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ
Position
Asystent adaptujący materiały dla osób niewiodmych
Deadline
almost 3 years

Wymagania / Responsibilities

Adaptacja materiałów w języku niemieckim i angielskim za pomocą programu Fine Reader.

Obowiązki / Requirements

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Umowa zlecenie, 40 godzin miesięcznie

Forma składania aplikacji / Application form

Proszę o przesyłanie CV na adres anna.barcik@uj.edu.pl

Poszukujemy osób, najchętniej studentów ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego do pracy przy adaptacji materiałów dla niewidomych studentów. To praca, którą można wykonywać z domu w dowolnym czasie. Oferujemy niezbędne oprogramowanie i szkolenie.