Company
IGLOTEX
Position
ASYSTENT DS. RAPORTOWANIA I ANALIZ
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

Tworzenie analiz, zestawień i prezentacji na potrzeby działu Zakupów (Excel, Power Point) - Tworzenie raportów w systemie firmowym - Bieżące wsparcie Działu Zakupów

Obowiązki / Requirements

wykształcenie min. średnie, - bardzo dobra praktyczna znajomości programu Excel – warunek konieczny, - dobra znajomość SQL, VBA, - analityczne myślenie, - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00 - zapraszamy również studentów i absolwentów

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji - Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia z w/w zakresu - Realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach największej w swojej branży firmy, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowa o pracę

Forma składania aplikacji / Application form

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z podaniem w tytule e-maila ZAKUPY/KRZESZOWICE na adres praca@iglotex.com.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Do przesłanych dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."