Company
Grupa Integer.pl S.A/ InPost
Position
Specjalista ds. obsługi klienta z j. francuskim
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

Przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń i udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów, - Wsparcie techniczne usługi Paczkomaty 24/7 Francja, - Zapewnienie profesjonalnej pomocy dla pracowników operacyjnych, - Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Obowiązki / Requirements

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, - Biegła znajomość języka francuskiego (poziom min. B2/C1), - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem, - Dobra dykcja, umiejętność słuchania i poprawne posługiwanie się językiem francuskim, - Umiejętność analitycznego myślenia, - Chęć do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, - Ponadprzeciętna znajomość obsługi komputera oraz aplikacji biurowych, - Otwartość na nowe doświadczenia i poczucie humoru. - Mile widziane: doświadczenie w obsłudze klienta, wykształcenie wyższe, umiejętność efektywnego zarządzania czasem.

Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Praca w zgranym zespole, - Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, - Możliwość rozwoju zawodowego.

Forma składania aplikacji / Application form

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez poniższy formularz: http://panel.talentbridge.pl/formularz/384/application.html Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Powodzenia!

Grupa Kapitałowa Integer.pl specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla branży pocztowej. W ciągu niecałej dekady od rozpoczęcia działalności staliśmy się spółką notowaną na warszawskiej giełdzie, stworzyliśmy blisko 10 tys. miejsc pracy w Polsce i rozwinęliśmy działalność w 20 krajach świata. To my wprowadziliśmy na polski rynek Paczkomaty InPost, które najpierw zdobyły serca 2 mln klientów w kraju, a dziś podbijają kolejne międzynarodowe rynki. Historia naszej firmy jest dowodem na to, że niezłomna ambicja, ciężka praca i żelazna konsekwencja są niezbędnymi składnikami sukcesu. Jeśli te wartości są bliskie także Tobie, zapraszamy do złożenia aplikacji.