Company
Fundacja Instytut Studiów Strategicznych
Position
Specjalista ds. obsługi Biura
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

tworzenie korespondencji i sprawozdań - przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty - przygotowywanie zebrań i konferencji - kontakt mailowy i telefoniczny z Zarządem Fundacji - zaopatrywanie Fundacji w materiały biurowe i inne - prowadzenie w porozumieniu z Prezesem spraw administracyjnych oraz sprawozdawczość w tym zakresie - prowadzenie akt osobowych oraz rejestru zarządzeń i uchwał Zarządu Fundacji - prowadzenie terminarza spotkań - przygotowywanie konferencji, narad, podróży służbowych etc.

Obowiązki / Requirements

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - umiejętność obsługi urządzeń biurowych - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - wysoka kultura osobista, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu

umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin - miejsce pracy w samym centrum Krakowa (Mały Rynek) - telefon służbowy - możliwość uczestnictwa w ciekawych, międzynarodowych projektach - rodzinną atmosferę pracy

Forma składania aplikacji / Application form

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać drogą mailową na adres: biuro@iss.krakow.pl Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Preferowana data rozpoczęcia pracy: 1 października 2014 r.