Company
Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych
Position
Koordynator projektów/Telemarketer
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

Warszawska firma CRPS do naszego oddziału w Krakowie poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko Koordynatora Projektów / Telemarketera. Jesteśmy dużą, krajową firmą świadczącą usługi z zakresu eventów społecznych, doradztwa i szkoleń. Portfolio naszych klientów tworzą rozmaite jednostki budżetu państwa. Od samorządowych po ogólnopolskie agencje i ministerstwa.

Obowiązki / Requirements

Nasz idealny kandydat to osoba samodzielna, energiczna, nastawiona na sprzedaż i osiąganie wyników. Mile widziana podstawowa znajomość obsługi programów MS Word, Excel Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży, jeżeli masz chęci do pracy pomożemy Ci osiągać satysfakcjonujące wyniki!

Stałą pracę w branży świadczącej usługi dla sektora publicznego Rynek sprzedaży na którym zapotrzebowanie na nasze usługi nie maleje! Miłą atmosferę, wygodny dojazd, czas pracy pon.-pt. w godz. 8.00-16.00 Umowę o pracę po okresie próbnym (2-3 m.ce)

Forma składania aplikacji / Application form

CV na adres mailowy.