Sign up with email

Enter your email to create an account
GO BACK

Check your email

We sent you a link to sign in.BACK TO HOME PAGE

baseconnect

Ambasadorzy studentów i absolwentów


Ambasadors 03

Ambasadorzy studentów i absolwentów platformy BaseConnect to studenci, absolwenci, przedsiębiorcy, sportowcy, znane osoby z telewizji z całej Polski. Osoby które też były i zaczynały z twojego miejsca. Pokazują do czego doszli czym się obecnie zajmują - są swego rodzaju drogowskazem dla nas studentów/absolwentów tj. co robić i w którym kierunku pójść. Zapraszamy do obejrzenia poniżej części Ambasadorów. Jeśli chcesz nominować osobę, która przyczynia się do rozwoju innych osób w swoim środowisku to zarekomenduj ją i podeślij informację w emailu do nas z kontaktem do tej osoby.

Ambassador robert

Robert Korzeniowski

Sportowiec i menadżer. Po zdobyciu w 2004 r czwartego olimpijskiego złota na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach tworzył sportowy kanał tematyczny TVP Sport, pracował dla UEFA Events na UEFA Euro 2012, a obecnie kieruje projektem Medycyna dla Sportu i Aktywnych w Grupie LUX MED., głównego partnera medycznego PKOL. Absolwent AWF Katowice, wciąż studiujący wzajemne relacje świata sportu i biznesu.

Pull quote

Nigdy nie powinno nam się wydawać, że nasze marzenia są zanadto "odleciane" a cele, które sobie stawiamy zbyt ambitne. Studia to fantastyczny czas by uczyć się zawiązywania koalicji na rzecz kreowania i osiągana tego o czym sami nie śmieliśmy śnić.

Ambassador rafal

Rafał Brzoska

Twórca, założyciel i współwłaściciel Grupy Integer.pl, właściciela Paczkomatów® InPost – największej na świecie sieci terminali do samodzielnego nadawania i wysyłania przesyłek oraz największego prywatnego operatora pocztowego w Polsce – InPost. Spółka zarządzana przez Rafała Brzoskę inicjuje i realizuje nowatorskie projekty biznesowe, promując w ten sposób innowacyjne rozwiązania „made in Poland”. Rafał Brzoska to strateg i wizjoner, który kreuje trendy i zmienia oblicze polskiego rynku e-commerce. Absolwent wydziału Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Pull quote

Wizja, ciężka praca i stuprocentowe zaangażowanie to klucze do osiągnięcia sukcesu – chociaż nie da się przedstawić jednej uniwersalnej recepty na powodzenie swoich planów. Wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, z którymi człowiek nie byłby w stanie sobie poradzić. Najlepiej zakładać różne scenariusze przyszłości, ale podstawą jest zachowanie optymizmu i odwagi w działaniu..

Ambassador wlodek

Włodek Markowicz

Licencjat ze Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Włodek Markowicz jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów.

Pull quote

Najlepsze, co możesz robić na tym świecie to coś, co Cię cieszy. Nie trać czasu na spełnianie marzeń innych.

Ambassador pawel

Paweł Tkaczyk

Paweł Tkaczyk – jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – pisze blog o budowaniu marki, popełnił dwie książki: „Zakamarki marki” i „Grywalizacja”, prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media… Kocha literki niemal w każdej – poza Comic Sans – formie.

Ambassador monika

Monika Czaplicka

Monika Kryzysowa Narzeczona Czaplicka autorka książki Zarządzanie kryzysem w social media oraz właścicielka agencji social media Wobuzz. Preleguje, ratuje i łobuzuje.

Pull quote

Moja rada? Bądźcie sobą. To wasza wyjątkowa moc, która może zapewnić wam sukces. Wyróżnijcie się waszą niesamowitością. I nie bójcie się błędów :)

Ambassador adam

Adam Przeździęk

Zajmuję się komunikacją marketingową opartą o media interaktywne i technologie. W branży marketingu i reklamy działam od 2003 roku, wspierając przedsiębiorstwa w zakresie szkoleń oraz doradztwa. Jestem prelegentem oraz uczestnikiem paneli na konferencjach w Polsce i za granicą. Doceniam idee, koncepcje i kampanie, które uważam za ważne, niosące za sobą przesłanie. Stale poszukuję trendów i zjawisk, które mogą mieć wpływ na nasze codzienne życie.

Pull quote

Przyszłość zmieniają ludzie, którzy mają szalone pomysły i podążają za nimi, gdziekolwiek by one nie prowadziły.

Ambassador sebastian

Sebastian Kowalczyk

Tancerz, który zaczął swoją przygodę z tańcem w wieku 16 lat. Doceniany za przygotowywane choreografie. Utworzył swój klub taneczny " Cool dance " gdzie prowadził zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Jego pasją jest taniec, ale w wolnych chwilach gra w serialach oraz projektuje ubrania.

Pull quote

Wiara pozwala widzieć dalej, niż widzą oczy.

Ambassador magda

Magdalena Stępień

Blogerka, copywriterka, momentami dziennikarka, na etacie w krakowskiej agencji reklamowej Bird&Co w charakterze specjalisty ds. PRu, zajmuje się przede wszystkim wizerunkiem marek modowych sektora premium. Entuzjastka niestandardowych rozwiązań i nieoczywistych wyborów. Kocha to, co robi.

Pull quote

Nigdy nie mów: "chciałbym to zrobić", po prostu to zrób: planuj, zamiast marzyć. Nigdy nie marnuj żadnej okazji, nawet jeśli ta okazja wyciąga Cię z łóżka o 3 nad ranem na dzień przed ważnym egzaminem - najlepsze oferty są najczęściej jednorazowe. Nigdy niczego nie żałuj: wyciągnij wnioski i przestań oglądać się za siebie.